Sènior LEAR (Copa Catalunya)

Dorsal               Nom                         

4                         Júlia Cañellas 

5                         Paula Ben

6                         Montse Tomàs

7                         Lourdes Lorente

8                         Mar López

10                       Raquel Arias

11                       Marta Jurado

12                       Betty Salat

16                       Laia Gené

25                       Júlia Casany

27                       Ariadna Montalà

33                       Gisela Salort

36                       Núria Orpinell

91                       Romina Rodríguez

Tècnics                                               

Entrenador         Benet Ibáñez

Ajudants             Javi Jiménez i Eli Novell

Delegats             Manolo Garcia

                           Jose Fernández

Preparador físic  Pau Francesc

Fisioterapeuta     Montse Tomàs

Directiu               Magí Mallorquí

Sènior SALA RED START (Tercera Catalana)

Dorsal               Nom                          

4                        Laura Cuesta

5                        Maria Molinos

6                        Maria Roca

7                        Mar Mallorquí

8                        Gisela Salort

9                        Júlia Casany                     

10                      Marina González

11                       Joana Duran

13                      Gemma Domingo

14                      Laura Tous

15                       Sandra Martínez

16                       Laia Solé

17                       Irene Carrasco

18                       Núria Orpinell

19                       Lídia Català

        

Tècnics                                               

Entrenador         Marc Guasch

Ajudants             Jordi Montalà 

Delegats            

Preparador físic  Pau Francesc

Fisioterapeuta     Montse Tomàs

 

Directiu               Ignasi Ferran

Júnior HOTEL CLASS

Dorsal               Nom                          

4                        Cèlia Roman

5                        Maria Barberà

6                        Noèlia Flores

7                         Aina Mallorquí

8                        Júlia Darroman            

9                        Judit Gregori

10                      Claudia Òdenas

12                      Júlia Girona

14                      Ariadna Montalà

16                      Berta Martí

17                      Ariadna Piñas

22                      Raquel Molina

       

Tècnics                                               

Entrenador          Aleix Erra

Ajudant                Roger Salat

Preparador físic    Pau Francesc i Jordi Andreu

Fisioterapeuta       Montse Tomàs

Directiu                 Toni Anguera

Júnior ALT CAMP ALUMINIS

Dorsal               Nom                          

5                       Eulàlia Casany

6                        Carla Vallès

8                        Judit Rovira

9                        Aina Tombas  

10                      Ione Arteaga                      

15                       Aina Rovira

16                       Laia Guzman

17                       Ivet Serra

18                       Paula Bautista

        

Tècnics                                               

Entrenador         Jordi Montalà

Preparador físic  Pau Francesc  

Fisioterapeuta     Montse Tomàs

 

Directiu               Anton Salat

Cadet J.S. AUTOMOCION

Dorsal               Nom                          

4                        Ainhoa Morgado

5                        Safa Kraouch

6                        Laura Torvisco

7                        Dúnia Roig

8                        Maria Tosas

9                        Jana Figuerola 

10                      Judith Encabo                   

11                      Aneu Farré                     

12                      Sara Mammerit 

13                      Núria Pérez      

14                      Rut Martínez

19                      Queralt Murtró

        

Tècnics                                               

Entrenador          Roger Tous     

Ajudant                Aitor Fortes

Preparador físic   Pau Francesc i Adrià Rivas

Fisioterapeuta      Montse Tomàs

 

Directiu                Jaume Casany

Cadet TOLDOS ZURITA

Dorsal               Nom                          

4                        Claudia Cobo

5                        Iris Muñoz

6                        Marwa Ouhabi

7                        Berta Tibau

8                        Ada Gonzàlez

9                         Sílvia Bravo

10                      Alba Gallego

11                       Lucia Comino                       

12                      Carme Solé         

15                       Èrica Ortiz

16                       Júlia Broceño

17                       Claudia Vilalta

36                        Gina Nicolàs

Tècnics                                               

Entrenador          Eduard Burch

Preparador físic   Adrià Rivas

Fisioterapeuta      Montse Tomàs

 

Directiu                Enric Riudavets

Infantil TELEPIZZA

Dorsal               Nom                          

4                        Jana Maza   

6                        Jana Fernández

7                        Duna Duran

8                        Abril Poblet

9                         Ainara Lara   

10                      Nawal Labidi

11                       Xènia Sanz

13                      Llum Bonet                      

14                       Martina Oller

15                       Txell Tomàs

17                       Lucia Sierra

        

Tècnics                                               

Entrenador         Eli Novell

Ajudant               Pep Cañellas      

Preparador físic   Adrià Rivas 

Fisioterapeuta      Montse Tomàs

 

Directiu                Anton Salat

 Infantil EUROPASTRY

Dorsal               Nom                          

4                        Laia Ramia

6                        Khadija el Ouhabi       

7                        Júlia Sarda

8                        Andrea Vàzquez

9                         Elvira Fernández    

10                      Ndeye Khoudia

12                      Martina Garcia

13                       Maria Torrens

14                      Maria Camila Ferré

15                      Mame Diarra

16                      Carla da Costa                       l

17                       Joellin Salazar

        

Tècnics                                               

Entrenador           Sergi Mariné      

Ajudant                 Lucas Vazquez

Preparador físic   Bernat Vilaró

Fisioterapeuta      Montse Tomàs

 

Directiu                Eduard Vallverdú

Pre-infantil  INTEGRAL CRUP

Dorsal               Nom                          

4                        Júlia Orpinell

6                        Núria Guasch       

7                        Laura Porcel

8                        Júlia Oller

9                        Júlia Mateu   

11                      Aisha Mammerit

14                      Aina Pons

15                      Txell Tomàs

30                      Isolda Esteve

        

Tècnics                                               

Entrenador          Lluís Cuesta

Ajudant                Laura Cuesta     

Preparador físic   Bernat Vilaró

Fisioterapeuta      Montse Tomàs

 

Directiu                Josep M. Tomàs

Pre-infantil HOTEL RESTAURANT CAL MAGINET

Dorsal               Nom                          

5                        Anna Nicolàs   

6                        Jana Fisas

7                        Judit Muñoz

10                      Carla Casado 

12                       Mariona Sardà                

16                       Bruna Poblet

17                       Clara Armengol

18                       Enara Homs

24                       Berta López

        

Tècnics                                               

Entrenador         Eduard Burch

Ajudant                    

Preparador físic   Adrià Rivas

Fisioterapeuta      Montse Tomàs

 

Directiu                Jaume Pros

© CB Valls