EQUIPS FEMENINS TEMPORADA 2021-22
Sènior LEAR (Copa Catalunya)
Sènior Femení CBV Lear.jpg

Dorsal               Nom                         

4                         Júlia Cañellas 

5                         Paula Ben

7                         Núria Orpinell

8                         Mar López

9                         Júlia Casany

10                       Núria Vilamajor

12                       Betty Salat

16                       Laia Gené

17                       Gisela Salort

21                       Júlia Calafell

23                       Carter

Tècnics                                               

Entrenador         Benet Ibáñez

Ajudants             Eli Novell

Delegats             Manolo Garcia

                           Jose Fernández

Preparador físic  Pau Francesc

Fisioterapeuta     Montse Tomàs

Directiu               Magí Mallorquí

Sènior SALA RED START (Tercera Catalana)
SF CBV Sala Red Star.jpeg

Dorsal               Nom                          

4                        Laura Cuesta

5                        Maria Molinos

6                        Maria Roca

7                        Mar Mallorquí

8                        Marina Cabello

9                        Lídia Català                     

10                      Ares Mata

13                      Gemma Domingo

14                      Laura Tous

15                      Gisela Sánchez

16                       Laia Solé

17                       Irene Carrasco

        

Tècnics                                               

Entrenador         Àlex Arenas

Ajudants             Jordi Montalà          

Preparador físic  Jordi Andreu

Fisioterapeuta     Montse Tomàs

 

Directiu               Ignasi Ferran

Júnior HOTEL CLASS
JF CBV Hotel Class.jpeg

Dorsal               Nom                          

4                        Ainhoa Morgado

5                        Safa Kraouch

6                        Noèlia Flores

7                         Aina Mallorquí

8                        Júlia Darroman            

9                        Judit Gregori

10                      Maria Tosas

11                       Àneu Farre

12                      Júlia Girona

16                      Berta Martí

17                      Ariadna Piñas

       

Tècnics                                               

Entrenador           Javi Jiménez            

Preparador físic    Jordi Andreu

Fisioterapeuta       Montse Tomàs

Directiu                 Jaume Pros

Júnior ALT CAMP ALUMINIS

Dorsal               Nom                          

5                       Eulàlia Casany

6                        Iris Muñoz

8                        Judit Rovira

9                        Aina Tombas  

10                      Ione Arteaga 

11                       Gina Nicolàs

14                       Francesca Viñas                    

15                       Aina Rovira

16                       Laia Guzman

17                       Ivet Serra

18                       Paula Bautista

19                       Ada Gonzàlez

        

Tècnics                                               

Entrenador         Jordi Montalà

Preparador físic   Bernat Vilaró

Fisioterapeuta     Montse Tomàs

 

Directiu               Toni Anguera

Cadet AGBAR

Dorsal               Nom                          

4                        Rut Martínez

5                        Jana Fernández

6                        Laura Torvisco

7                        Dúnia Roig

8                        Duna Duran

9                        Jana Figuerola 

10                      Judith Encabo                   

11                      Xènia Sanz                     

12                      Sara Mammerit     

14                      Martina Oller

17                      Lucia Sierra

        

Tècnics                                               

Entrenador          Aleix Erra                  

Preparador físic   Jordi Andreu

Fisioterapeuta      Montse Tomàs

 

Directiu                Jaume Pros

Cadet TELEPIZZA
Cadet Femení CB Valls Telepizza.jpg

Dorsal               Nom                          

4                        Jana Maza

5                        Queralt Murtró

7                         Berta Tibau

9                         Ainara Lara   

10                      Nawal Labidi

11                      Lucia Comino

12                      Núria Pérez

13                      Llum Bonet                      

15                      Èrica Ortiz

16                      Júlia Broceño

17                      Júlia Sardà

        

Tècnics                                               

Entrenador         Eduard Burch                  

Preparador físic  Marc López

Fisioterapeuta      Montse Tomàs

Directiu                Anton Salat

 Cadet EUROPASTRY
Cadet F CB Valls Europastry.jpg

Dorsal               Nom                          

4                        Laia Ramia

6                        Khadija el Ouhabi       

8                        Andrea Vàzquez

9                        Carmen Solé    

10                      Ndeye Khoudia

13                       Maria Torrens

14                      Mònica Vallés

                          Maria Camila Ferré

15                      Mame Diarra

21                      Claudia Vilalta                     l

17                       Joellin Salazar

        

Tècnics                                               

Entrenador           Sergi Mariné      

Ajudant                 Lucas Vazquez

Preparador físic   Marc López

Fisioterapeuta      Montse Tomàs

 

Directiu                

 Infantil INTEGRAL GRUP
Infantil Femení CBV Integral Grup.JPG

Dorsal               Nom                          

4                        Júlia Orpinell

6                        Núria Guasch       

7                        Laura Porcel 

11                      Aisha Mammerit

14                      Aina Pons

17                      Txell Tomàs

18                       Enara Homs

24                       Berta López

30                      Isolda Esteve

        

Tècnics                                               

Entrenador          Lluís Cuesta                 

Preparador físic   Jordi Andreu

Fisioterapeuta      Montse Tomàs

 

Directiu                José Luís Arias 

Infantil  HOTEL RESTAURANT CAL MAGINET

Dorsal               Nom                          

5                        Anna Nicolàs   

6                        Jana Fisas

7                        Judit Muñoz

9                        Júlia Mateu 

12                       Mariona Sardà                

16                       Bruna Poblet

17                       Clara Armengol

19                       Salsabil Thaina

        

Tècnics                                               

Entrenador         Eduard Burch                

Preparador físic   Marc López

Fisioterapeuta      Montse Tomàs

 

Directiu                Josep M. Tomàs

Pre-infantil MAPFRE
Pre-Infantil Femení CBV Mapfre.JPG

Dorsal               Nom                          

1                        Maria Cabre

4                        Carlota Broceño

5                        Neus Moreno   

7                        Cora Pena

8                        Lorena Perez

9                        Aroa Nenger

10                      Sarah Madelaine Rose 

14                       Clara Moix

15                       Núria Sendra                

16                       Lina Ghabbour

20                       Danna Scarlet

21                       Marina Galofré

23                       Ares Martin

25                       Katerina Vidales

        

Tècnics                                               

Entrenador         Roger Tous                

Preparador físic    Bernat Vilaró

Fisioterapeuta      Montse Tomàs

 

Directiu                Antonio Campano