EQUIPS TEMPORADA 2020-21
Sènior LEAR (Copa Catalunya)
Senior F Lear 2020-21  (24).JPG

Dorsal               Nom                         

4                         Júlia Cañellas 

5                         Paula Ben

6                         Montse Tomàs

7                         Lourdes Lorente

8                         Mar López

10                       Raquel Arias

11                       Marta Jurado

12                       Betty Salat

16                       Laia Gené

25                       Júlia Casany

27                       Ariadna Montalà

33                       Gisela Salort

36                       Núria Orpinell

91                       Romina Rodríguez

Tècnics                                               

Entrenador         Benet Ibáñez

Ajudants             Javi Jiménez i Eli Novell

Delegats             Manolo Garcia

                           Jose Fernández

Preparador físic  Pau Francesc

Fisioterapeuta     Montse Tomàs

Directiu               Magí Mallorquí

Sènior SALA RED START (Tercera Catalana)
02 Sènior F Sala Red Start.jpg

Dorsal               Nom                          

4                        Laura Cuesta

5                        Maria Molinos

6                        Maria Roca

7                        Mar Mallorquí

8                        Gisela Salort

9                        Júlia Casany                     

10                      Marina González

11                       Joana Duran

13                      Gemma Domingo

14                      Laura Tous

15                       Sandra Martínez

16                       Laia Solé

17                       Irene Carrasco

18                       Núria Orpinell

19                       Lídia Català

        

Tècnics                                               

Entrenador         Marc Guasch

Ajudants             Jordi Montalà 

Delegats            

Preparador físic  Pau Francesc

Fisioterapeuta     Montse Tomàs

 

Directiu               Ignasi Ferran

Júnior HOTEL CLASS
03 Júnior F Hotel Class-1.JPG

Dorsal               Nom                          

4                        Cèlia Roman

5                        Maria Barberà

6                        Noèlia Flores

7                         Aina Mallorquí

8                        Júlia Darroman            

9                        Judit Gregori

10                      Claudia Òdenas

12                      Júlia Girona

14                      Ariadna Montalà

16                      Berta Martí

17                      Ariadna Piñas

22                      Raquel Molina

       

Tècnics                                               

Entrenador          Aleix Erra

Ajudant                Roger Salat

Preparador físic    Pau Francesc i Jordi Andreu

Fisioterapeuta       Montse Tomàs

Directiu                 Toni Anguera

Júnior ALT CAMP ALUMINIS
04 Júnior F Alumnis Alt Camp.jpg

Dorsal               Nom                          

5                       Eulàlia Casany

6                        Carla Vallès

8                        Judit Rovira

9                        Aina Tombas  

10                      Ione Arteaga                      

15                       Aina Rovira

16                       Laia Guzman

17                       Ivet Serra

18                       Paula Bautista

        

Tècnics                                               

Entrenador         Jordi Montalà

Preparador físic  Pau Francesc  

Fisioterapeuta     Montse Tomàs

 

Directiu               Anton Salat

Cadet J.S. AUTOMOCION
05 Cadet F JS Automoció.jpg

Dorsal               Nom                          

4                        Ainhoa Morgado

5                        Safa Kraouch

6                        Laura Torvisco

7                        Dúnia Roig

8                        Maria Tosas

9                        Jana Figuerola 

10                      Judith Encabo                   

11                      Aneu Farré                     

12                      Sara Mammerit 

13                      Núria Pérez      

14                      Rut Martínez

19                      Queralt Murtró

        

Tècnics                                               

Entrenador          Roger Tous     

Ajudant                Aitor Fortes

Preparador físic   Pau Francesc i Adrià Rivas

Fisioterapeuta      Montse Tomàs

 

Directiu                Jaume Casany

Cadet TOLDOS ZURITA
06 Cadet F Toldos Zurita.jpg

Dorsal               Nom                          

4                        Claudia Cobo

5                        Iris Muñoz

6                        Marwa Ouhabi

7                        Berta Tibau

8                        Ada Gonzàlez

9                         Sílvia Bravo

10                      Alba Gallego

11                       Lucia Comino                       

12                      Carme Solé         

15                       Èrica Ortiz

16                       Júlia Broceño

17                       Claudia Vilalta

36                        Gina Nicolàs

Tècnics                                               

Entrenador          Eduard Burch

Preparador físic   Adrià Rivas

Fisioterapeuta      Montse Tomàs

 

Directiu                Enric Riudavets

Infantil TELEPIZZA
07 Infantil F Telepizza.jpeg

Dorsal               Nom                          

4                        Jana Maza   

6                        Jana Fernández

7                        Duna Duran

8                        Abril Poblet

9                         Ainara Lara   

10                      Nawal Labidi

11                       Xènia Sanz

13                      Llum Bonet                      

14                       Martina Oller

15                       Txell Tomàs

17                       Lucia Sierra

        

Tècnics                                               

Entrenador         Eli Novell

Ajudant               Pep Cañellas      

Preparador físic   Adrià Rivas 

Fisioterapeuta      Montse Tomàs

 

Directiu                Anton Salat

 Infantil EUROPASTRY
08 Infantil F  Europastry.jpg

Dorsal               Nom                          

4                        Laia Ramia

6                        Khadija el Ouhabi       

7                        Júlia Sarda

8                        Andrea Vàzquez

9                         Elvira Fernández    

10                      Ndeye Khoudia

12                      Martina Garcia

13                       Maria Torrens

14                      Maria Camila Ferré

15                      Mame Diarra

16                      Carla da Costa                       l

17                       Joellin Salazar

        

Tècnics                                               

Entrenador           Sergi Mariné      

Ajudant                 Lucas Vazquez

Preparador físic   Bernat Vilaró

Fisioterapeuta      Montse Tomàs

 

Directiu                Eduard Vallverdú

Pre-infantil  INTEGRAL CRUP
09 Preinfantil F Integral grup.jpg

Dorsal               Nom                          

4                        Júlia Orpinell

6                        Núria Guasch       

7                        Laura Porcel

8                        Júlia Oller

9                        Júlia Mateu   

11                      Aisha Mammerit

14                      Aina Pons

15                      Txell Tomàs

30                      Isolda Esteve

        

Tècnics                                               

Entrenador          Lluís Cuesta

Ajudant                Laura Cuesta     

Preparador físic   Bernat Vilaró

Fisioterapeuta      Montse Tomàs

 

Directiu                Josep M. Tomàs

Pre-infantil HOTEL RESTAURANT CAL MAGINET
10 Preinfantil F Cal Maginet.jpeg

Dorsal               Nom                          

5                        Anna Nicolàs   

6                        Jana Fisas

7                        Judit Muñoz

10                      Carla Casado 

12                       Mariona Sardà                

16                       Bruna Poblet

17                       Clara Armengol

18                       Enara Homs

24                       Berta López

        

Tècnics                                               

Entrenador         Eduard Burch

Ajudant                    

Preparador físic   Adrià Rivas

Fisioterapeuta      Montse Tomàs

 

Directiu                Jaume Pros

Sènior ÒPTIQUES TEIXIDÓ  ( EBA)
01 Sènior M Òptiques Teixido w.JPG

Dorsal               Nom                          

3                         Guillem Fàbregas

4                         Jordi Llagostera

5                         Roger Riu 

6                         Adrià Rivas

7                         Jordi Andreu

11                       Diamond Onwuka

12                       Marc Navarro

14                       J.J Miguel

17                       Sergi Domènech

43                       Morten Bulow

55                       Pol Olivier

Tècnics                                               

Entrenador           Oriol Pozo

Ajudant                 Marc Guasch

Delegat                 Aleix Baza

Preparador físic    Pau Francesc

Fisioterapeuta       Montse Tomàs

Readaptador         Eduard Moreno

Directiu                 José Luis Vicente

Sènior BNA (Segona Catalana)
02 Senior M BNA.JPG

Dorsal               Nom                           

4                        Àlex Medina

5                        Mati Afan     

7                        Miquel Sugrañes

8                        Eduard Sánchez

9                        Oriol Galofré

10                      Jordi Pascual

11                       Francesc Gallart

12                      Christian Sanromà

13                      Eduard Catalin

14                      Pol Tell

15                      Martí Viader

17                      Alejandro Sánchez

20                       Pau Marquès

21                       Jony Medina

        

Tècnics                                               

Entrenador         Marc Guasch

Ajudant               Albert Mateus

Delegat               Marçal Casas      

Preparador físic  Pau Francesc

Fisioterapeuta      Montse Tomàs

Directiu                Pep Cañellas

Júnior TOMÁS JOIERS ( Interterritorial)
03 Júnior M Joieria Tomas.jpg

Dorsal               Nom                          

4                        Iker Martínez

5                        Jan Guasch

7                        Álvaro Bello

8                        Pau Roselló

9                        Xavier Fortes                  

11                      Roger Ainsa

12                      Albert Garcia

13                      Haron Raji

14                      Quim Aldosa

18                      Aleix Gasque

        

Tècnics                                               

Entrenador          Marc Guasch

Ajudant                        

Preparador físic   Jordi Andreu

Fisioterapeuta      Montse Tomàs

 

Directiu                Josep M. Besora

Júnior MARIMON I BARRABEIG
04 Junior M Marimon i Barrabeig.jpg

Dorsal               Nom                          

4                        Raül Martínez

5                       Jordi Casañes

6                        Marc Sanromà

7                        Xavier Peris

8                        Oriol Gonzalez

9                        Guillem Farré

10                      Sergi Campano

14                      Jean Pieer Bazurto

13                      Edgar Esteve

                   

        

Tècnics                                               

Entrenador           Agustí Arnauda   

Preparador físic   Bernat Vilaró

Fisioterapeuta      Montse Tomàs

Directiu                Joan Carles Sanz

Cadet FUSTERIA GASQUE
05 Cadet M Fusteria Gasque.jpg

Dorsal               Nom                         

5                       Adrià Figueras

6                       Joan Ramos

7                        Joel Ferrer

8                        Jofre Nualart

9                        Èric Gasque

10                      Pau Arrufat

11                       Èric Batalla

12                      Joan Oller

17                      Izhar Mañas

18                      Jordi Moix

                   

        

Tècnics                                               

Entrenador           Carles Solé   

Preparador físic   Bernat Vilaró

Fisioterapeuta      Montse Tomàs

Directiu                Ignasi Ferran

Cadet INÈDIT VIATGES ( Interterritorial)
06 Cadet M Inèdit Viatges.jpg

Dorsal               Nom                          

5                        Roger Porce

7                        Miquel Maurel

8                        Pau Pérez

9                         Pep Cañellas               

10                      Antoni Amorin

11                      Jaume Custodi

12                      Pol Cobos

13                       Abdoul Diop

15                       Ot Riera

        

Tècnics                                               

Entrenador          Javi Jiménez   

Preparador físic   Bernat Vilaró

Fisioterapeuta      Montse Tomàs

Directiu                Joan Carles Sanz

Cadet CESPA
07 Cadet M Cespa.jpg

Dorsal               Nom                          

4                        Lluc Vallverdú

5                        Josep Fisas

6                        Nil Lorenzo

7                        Biel Gregori

9                        Abel Campano

10                      Anayet Saiz

11                       Sergi Pérez

12                       Roger Rivera

13                       Martí Magrané

14                       Jordi Guasch

15                       Joan Roige

16                        Andreu Vallverdú

        

Tècnics                                               

Entrenador           Natxo Ferre  

Preparador físic   Bernat Vilaró

Fisioterapeuta      Montse Tomàs

 

Directiu                Antoni Campano

Infantil SEVEN SEAS INVEST (Interterritorial)
08 Infantil M Seven.jpeg

Dorsal               Nom                          

5                       Dario de Palacio

6                       Mohamed Zekkari

7                        Josep Ibàñez

8                        Medir Celma 

10                      Èric Burch

12                      Àlex Escoda

13                      Albert Blanco

14                      Jordi Rabada

16                      Nuno Guillerme

17                      Pau Si Kun Amill

18                      Ivan Andreu

23                      Jose Cruz

        

Tècnics                                               

Entrenador           Oriol Pozo

Ajudant                 Iker Martínez   

Preparador físic   Bernat Vilaró

Fisioterapeuta      Montse Tomàs

 

Directiu                Pep Cañellas

Pre-infantil FERRETERIA VALLS
09 Preinfantil M Ferreteria Valls.jpg

Dorsal               Nom                          

4                        Jordi Benet

5                       Albert Menéndez                       

6                        Guifré Ferré

7                        Arnau Bel

9                        Joaquim Anglès

10                      Jan Sancho

11                      Èric Morgado

12                      Arnau Morera

14                      Om Jové

97                       Pau Martínez

        

Tècnics                                               

Entrenador         Jordi Andreu

Ajudant               Marçal Casas

Preparador físic  Adrià Rivas 

Fisioterapeuta      Montse Tomàs

 

Directiu                Magí Mallorquí

Pre-infantil SEICOR
10 Preinfantil M Seicor.jpg

Dorsal               Nom                          

4                      Marc Casas

5                       Mario Hidalgo                       

6                        Pol Domingo

8                        Pere Pi

9                        Joan Magrinyà

10                      Eudald Dalmau

11                      Pol Àlvarez

14                      Aleix Colom

15                      Ruben Berrezuelo

17                       Àlex Porcel

30                       Eloi Angelats

45                       Ricard Bautista

    

Tècnics                                               

Entrenador         Oriol Pozo

Ajudant               Guillem Farré

Preparador físic  Adrià Rivas 

Fisioterapeuta      Montse Tomàs

 

Directiu                Josep Lluís Arias